O nas

Wykorzystanie naturalnych walorów drewna, wydobycie i wyeksponowanie ich w postaci sztuki użytkowej jaką są schody i meble to wizja, która towarzyszy nam od projektu po realizację finalnego produktu. Wychodząc poza ramy klasycznego rzemiosła łączymy elegancję z funkcjonalnością, wybierając przy tym najlepsze i najpiękniejsze gatunki drewna – zarówno polskie jak i egzotyczne.

W zależności od Państwa oczekiwań i preferencji realizujemy i dostarczamy indywidualne projekty o klasycznych i stylowych formach lub nowoczesne koncepcje łącząc drewno z innymi materiałami takimi jak szkło i metal.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę – od dokonania pomiaru po realizację zlecenia. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo w doborze schodów i balustrad, bezpłatne wykonanie projektu, a także profesjonalny montaż.

Od 1995 r nieustannie wyznaczamy sobie nowe cele, dzięki którym tworzymy prawdziwą sztukę. Nasze sukcesy dostrzegane są nie tylko w Polsce, od wielu lat budujemy bowiem swoją pozycję na rynkach europejskich. Decydując się na ofertę firmy Twoje Schody, będą mieć Państwo pewność, że z połączenia estetyki i komfortu powstaną produkty które będą Państwu służyć przez długie lata.